MTS FORUM

Forum członków sojuszu MTS - MEET THE SPARTANS


#1 2010-06-18 11:27:19

Elenwe

rekrut

Elenwe

Witam!

Na imię mam Kasia i postanowiłam złożyć do Was podanko. Gram w ikariama od listopada 2008, wiec już troche tego czasu minęło Ostatnio miałam małą przerwę ze względu na mały zapieprz w życiu prywatnym, ale teraz postanowiłam trochę poodkurzać w starych miasteczkach. Stary sojusz zniknął, także żeby był sens gry szukam nowego.

2.Moje miasta to: Jasiopolis (stolica) 50:81, Marysiopolis 49:80, Łobuzpolis 51:82 (aktualnie w likwidacji, złe umiejscowienie, planuje przeniesc na inna wyspe), Marudopolis 52:78, Kochaniopolis 50:80, Poklikopolis 50:80, Aniołkopolis 51:81, Miasto 53:77.

3.Punktów w ogólnym aktualnie mam 700k,
4.W generałach 14,5k.
Szczerze powiem, że nie wiem czy aktualnie posiadam dobre wojsko, bo było budowane pod poprzedni sojusz, teraz musze jeszcze ogarnąć troszke co się dzieje I napewno z tym pomógłby mi nowy sojusz, którym mam nadzieje będziecie Wy

5. Kontak z sojuszem... hm.. Część moich starych sojuszników widziałam że do Was przeszła.. Kose, julka,luk300... Mam nadzieje że nie powiedzą o mnie nic złego, wręcz przeciwnie ;P Ich też mam w najbliższym sąsiedztwie, tzn. Julka gdzieś chyba troszke dalej ale kose i luk na mojej wyspie siedza. Chyba nikomu z soju nie podpadłam, nie wojowałam, ale moge nie pamiętać... Raczej z reguły jestem cichą wodą i nie lubie się rzucać z wojownikami. Jak już wojsko moje walczy to albo w obronie, albo w pomocy w miastach przyjaciół.
Nick od początku gry mam ten sam, chyba że mogłam mieć na początku jakąś Elfke czy coś... Ale nie pamiętam, zamierzchłe czasy początków gry jak już

7. Poza Xi próbowałam swoich sił na Pi, ale króciótko.. Dostałam konto od znajomego, z którym mocno się zżyłam na Xi, a że tu go zbanowali za kopiowanie wojska, to troche pograłam z nim tam, ale szybko mi się znudziło bo niestety za dużo czasu to ciągnęło a i tak w jednym sojuszu nie mogliśmy być bo on już był graczem z najwyżej półki. Na tamtym świecie przynajmniej
W tym świecie byłam w sojuszu NATO, nigdy w żadnym innym. Przez krótki okres byłam tam generałem, ale za dużo nie zwojowałam, raczej pilnowałam sojuszu gdy inni siedzieli w pracy (okres ciągłego siedzenia na ika). Raczej dużo się udzielałam, starałam się zawsze pomóc, czy to militarnie czy ekonomicznie. Mimo iż nie lubie wojować jakieś doświadczenie mam - na ile teraz się zda, nie wiem. Nie znam zmian jakie zaszły po wejściu nowej wersji.

8.Ostatnio miałam przerwe w grze dlatego mogę Wam powiedzieć ile bede mogła teraz spedzac czasu w grze. Od poniedziałku do piątku raczej w godzinach gdy wszyscy są w pracy/szkole to przede wszystkim - luźna praca można sobie pozwolić.Wieczory, nocki, czy weekendy to już różnie ale raczej wiecej mnie nie bedzie niz bede. No chyba że zajdzie koniecznosc - wojna czy cos podobnego - wtedy oczywiscie postaram sie spiąć.

9. Czym bym mogła Was przekonać? Szczerze nie wiem. Nie wiem jakimi jesteście ludzmi, nie wiem czego oczekujecie po nowych kandydatach. Wybrałam Was przede wszystkim ze względu na to że są tu moi starzy znajomi - jakoś tak bedzie mi razniej chyba. Zreszta jestescie blisko, dosyc. Nie wiem. Mogę tylko powiedzieć że na pewno coś wniose do sojuszu... Dużo pomocy, bo w kupie siła!

Pozdrawiam
Elenwe

 

#2 2010-06-18 22:30:29

Szaksa

Minimalista

8466239
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 48
Punktów :   

Re: Elenwe

Ja jestem za
Sprawdziłam- nie jestes tak strasznie daleko od nas więc jak to powiedziałaś " w kupie siła "
I bez fałszywej skromności nie jesteś taką cichą wodą - ok 11k w ofensywie .....
Więc jeśli o mnie chodzi -to witaj w naszych szeregach

Offline

 

#3 2010-06-21 14:54:19

Lukaszenko

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-06
Posty: 349
Punktów :   

Re: Elenwe

Popieram Czekamy na podanie

Offline

 

#4 2010-06-21 22:38:08

matchudy

Administrator

11083390
Call me!
Zarejestrowany: 2009-06-12
Posty: 77
Punktów :   

Re: Elenwe

Jestem za:D

Offline

 

#5 2010-06-22 14:27:30

 ancorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Elenwe

Od nowych kandydatów oczekujemy odpowiedzi na dwao podstawowe pytania:
1. Czy uważasz za możliwe iż wszystko co istnieje zostało stworzone przez wyższą formę makaronu?
2. Jakiej muzyki słuchsz(Ney, możesz ugryźć się w nos:))


Przyjęte:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-szef.pun.pl www.oneokrock.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.inzynieriasrodowiska.pun.pl www.czasnasesje.pun.pl